Video ⟩ Krievijas ārlietu ministrs Lavrovs tiek izsmiets konferences laikā Indijā

TVNET

TVNET

2023. gada 3. marts 18:45

50

Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs Foto: RUSSIAN FOREIGN MINISTRY HANDOUT/EPA

Deli notikušās konferences “Raisina Dialogue” dalībnieki ar izsmieklu uztvēra Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova paziņojumu par to, ka Krievijas karš Ukrainā esot sākts “pret Krievijas gribu un tieši Krievija vēlas to apturēt”. Video no konferences publicēja Amerikas Savienoto Valstu laikraksts “The Washington Post”.

“Karš pret mums tika uzsākts, izmantojot ukraiņu tautu, mēs cenšamies to apturēt,” sacīja Lavrovs. Pēc šī paziņojuma publika sāka skaļi smieties un aplaudēt.

Neskatoties uz nerimstošajiem smiekliem, Lavrovs uzsvēra, ka viņam uzdotos konferences dalībnieku jautājumus par karu viņš uzskata par “dubultstandartiem”.

“Vai jūs šajos gados interesējāties par to, kas notiek Irākā, kas notiek Afganistānā?” viņš jautāja kādam no konferences dalībniekiem. “Kādēļ jūs neuzdodat nekādus jautājumus Amerikas Savienotajām Valstīm?” rezumēja Lavrovs.

Konferencē “Raisina Dialogue” piedalās zinātnieki, diplomāti un uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji no visas pasaules, norāda “The Washington Post”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: