3. Nepārtraukts izsalkums

Ja jums ir insulīna rezistence, ķermenis nespēj insulīnu lietot pareizi, lai palīdzētu glikozes iekļūšanai šūnās. Aizkuņģa dziedzeris sāk izdalīt daudz vairāk insulīna, un tas izraisa augstu insulīna līmeni organismā. Pārāk daudz insulīna sūta smadzenēm signālus, lai norādītu, ka jūsu ķermenis ir izsalcis.

4. Biežas infekcijas

Kad glikozes līmenis asinīs ir paaugstināts, baktērijas un sēnīšu infekcijas izplatās ātrāk. Sievietēm ar cukura diabētu parasti ir lielāks sieviešu veselības problēmu risks, piemēram, bakteriālās infekcijas, sēnīšu infekcijas un vaginīts, jo īpaši, ja cukura līmenis asinīs nav labi regulēts. Un informācijas trūkums par pirmsdiabēta vai diabēta stadiju var padarīt asins cukura līmeņa regulēšanu neiespējamu.

5. Neskaidra redze

Kad parādās neregulēts 2. tipa cukura diabēts, tiek mainīta acu lēcas spēja saliekties, tādēļ acs muskuļiem koncentrēšanās laikā ir jāpieliek lielākas pūles. To izraisa straujas cukura līmeņa izmaiņas asinīs – no zema līdz augsta vai no augsta līdz zemam, un acs muskuļi tam nevar tik ātri pielāgoties. Neskaidra redze ir viena no 2. tipa cukura diabēta agrīnajām brīdinājuma pazīmēm.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: