Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?

Apmaksāta informācija

2023. gada 17. aprīlis 00:00

Foto: Publicitātes foto

Vienkāršāk par vienkāršu! Pāris klikšķi Barbora.lv, saliekot grozā visu, ko kārojas un vajag, pirkums samaksāts un noformēts. Un tad – pa ceļam uz darbu, mājām vai ballīti – piestāj kādā no Drive in saņemšanas punktiem, lai saņemtu pasūtījumu.

Šādu iepirkšanās konceptu izvēlas aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju – kāpēc tas ir tik populārs un kā to izmantot, skaidro pārtikas un ikdienas interneta lielveikals Barbora.lv.

“Klientiem šobrīd ir pieejami pieci Drive in izņemšanas punkti četros dažādos Latvijas reģionos – Rīgā, Liepājā, Jelgavā un Daugavpilī. Pasūtījuma saņemšana tajos ir ātra un vienkārša – piebraucot pie veikala, izvēlētie pārtikas un nepārtikas produkti saņēmējam tiks nodoti rokās, tādējādi izvairoties no lielveikala drūzmas un lieka laika patēriņa,” informē Barbora.lv komunikācijas speciālists Jēkabs Tutiņš. Preču izvēle, pasūtījuma noformēšana un norēķini notiek tieši tāpat, kā veicot jebkuru pasūtījumu interneta veikalā. Vienīgā atšķirība – jānorāda, ka preces vēlēsieties saņemt Drive in.

Kāpēc izvēlēties šādu preču saņemšanas veidu? Apkopojam klientu 5 visbiežāk minētos iemeslus!

Ietaupījums

Spontāni pirkumi ir klasika. Īpaši tad, ja lielveikalā preces tiek izvēlētas izsalkumā, pēc garas darba dienas. Maini šo ieradumu un izvairies no nevajadzīgu produktu iegādes! Darba pārtraukumā pārdomāti saliec produktus virtuālajā iepirkuma grozā, un saņemt tos, piebraucot pie lielveikala sev ērtā laikā!

Esi ceļā?

Ja esi ārpus mājām – darbā, pie friziera, treniņā – pasūti produktus e-veikalā, un izņem tos mājupceļā. Tā ir iespēja ne tikai apvienot pārtikas preču pasūtīšanu ar tā brīža nodarbi, bet arī laicīgi saplānot savas vakariņas un tuvāko dienu maltītes. Barbora.lv pakalpojumi ir pieejami katru dienu, un produktu saņemšana ir iespējama jau nākamās stundas laikā. Bet, ja tev patīk darboties pēc plāna, tad mājaslapā pārtikas saņemšanu vari ieplānot kādā no tuvākajām piecām dienām.

Sortiments

Ieradumiem ir liels spēks. Izvēloties preces lielveikalā, jau iepriekš zini, kādas firmas pienu, maizi, sviestu vai krējumu meklēsi. Taču zināmas garšas dēļ nevajag speciāli braukt uz veikalu, jo tavi iecienītie produkti ir pieejami Barbora.lv interneta lielveikala sortimentā. Kāroto atradīsi vienuviet, bez tam ar iespēju ātri salīdzināt cenas gadījumā, ja būs grūti izvēlēties starp dažādiem produktiem.

Recepte ar klikšķi

Vai vēlies pārsteigt savus mīļos ar ko gardu, bet nevēlies tērēt laiku mūžīgajos recepšu džungļos? Barbora.lv recepšu sadaļā atradīsi vienkārši pagatavojumu ēdienu receptes, kuru sastāvdaļas ar vienu klikšķi varēsi pievienot savam iepirkuma grozam.

Bez steigas

Lielveikala drūzma, garās rindas pie kases, spontāni pirkumi – tas viss var būt pagātne. Nokomplektē savu pirkumu bez steigas, baudot kafijas krūzi vai skatoties mīļāko seriālu. Pie tam, zinot savu budžetu, nebūs drudžaini jāseko līdzi ievietoto produktu summai, jo e-veikalā kopsumma būs visu laiku redzama ekrānā.

Pasūti tagad! Uzzini savu tuvāko Drive in saņemšanas vietu šeit .

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: