Kā paviesoties pie Svētā Pētera, bet pēcāk turpināt iesākto ceļojumu?Foto: Solveiga Kaļva

Solveiga Kaļva

Solveiga Kaļva, Autors

2022. gada 11. septembris 00:00

Grieķijā pagalam viegli var paciemoties pie Svētā Pētera un vēlāk bez problēmām turpināt ceļu šajā saulē. Atliek vien nokļūt īstajā ciemā. Kādā citā miestā savukārt var nodoties tik varenām kulinārām izvirtībām, ka tās vairs nespēs pārspēt itin nekas.

Pa nakti Grieķijas vēji auroja tik šaušalīgi, ka teju likās – mūs aiznesīs pa gaisu ar visu telti. Labi, ka nekur tālu jau neaizpūstu, jo mēs noteikti ieķertos tuvākajā kadiķī. Arī no zemes nāca aukstums. Savilku mugurā visu iespējamo: termoveļu, divus džemperus, vējjaku, divus zeķu pārus, cimdus, divus lakatus, tuneļšalli, kapuci. Un ar visu to vēl joprojām bija pārāk vēsi, lai normāli iemigtu.

https://experience-eu.piano.io/checkout/offer/show?displayMode=inline&containerSelector=.ylo%3Aempty&templateId=OTSPZ2Y7T2DC&offerId=OFDA1L3L8VML&formNameByTermId=%7B%7D&showCloseButton=false&checkoutFlowId=CF9ISWQX6ABL&experienceId=EXQF8LMN45C3&widget=offer&iframeId=offer-2-YKmxl&url=https%3A%2F%2Fklik.tvnet.lv%2F7601475%2Fka-paviesoties-pie-sveta-petera-bet-pecak-turpinat-iesakto-celojumu&parentDualScreenLeft=-8&parentDualScreenTop=-8&parentWidth=1366&parentHeight=643&parentOuterHeight=744&lang=lv_LV&aid=tvJwkAWOpe&pianoIdUrl=https%3A%2F%2Fid-eu.piano.io%2Fid%2F&userProvider=piano_id&userToken=&customCookies=%7B%7D&hasLoginRequiredCallback=true&initMode=context&width=648&_qh=6bd2d09b85

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: