Iespējams, visnejaukākā teorija ir tāda, ka Vatikāns, sadarbojoties ar vietējo policiju un likumdevējiem, nolaupīja Emanuelu un viņai līdzīgas meitenes, lai padarītu tās par seksa verdzenēm. Kā vēsta teorija, seksa orģijās piedalījušies arī dažādi ārvalstu diplomāti, rakstīts ziņu izdevumā “The Telegraph”. 

Šīs aizdomas nav gluži bez pamata, jo pirmais, kas tās atbalstīja, bija Vatikāna galvenais eksorcists tēvs Gabriēls Amorts, kuru apciemoja pats pāvests Jānis Pāvils II. Amorts teica, ka Emanuela tika seksuāli izmantota un beigu beigās nogalināta. 

“Tas bija seksuālu motīvu vadīts noziegums. Tika organizētas seksa ballītes, Vatikāna žandarmiem kalpojot kā meiteņu rekrutētājiem. Tīklā bija iesaistīti diplomāti no starptautiskām vēstniecībām. Es uzskatu, ka Emanuela kļuva par šā loka upuri,” stāstīja Amorts. 

Tomēr, lai kāds arī bija motīvs, Emanuelas Orlandi ģimene lielākoties koncentrējās uz meitenes atlieku atrašanu un punkta pielikšanu šai lietai.  

Kauli Vatikānā un Eņģeļa kapeņu noslēpumi 

Teju četras desmitgades pēc Emanuelas Orlandi pazušanas varas iestādes ir izpētījuši neskaitāmus pavedienus un padomus, lai beidzot varētu šai mistērijai pielikt punktu. Iespējams, cerīgākais pavediens bija vēstule 2019. gadā, kurā bija aprakstīta Emanuelas pēdējā atdusas vieta. 

Dīvaino vēstuli saņēma Orlandi ģimenes advokāte. Vēstulei bija pievienota fotogrāfija ar kapenēm zem Vatikāna un norāde, ka jāmeklē tur, kur rāda marmora eņģelis. Vēstule pievērsa visu Vatikāna augstāko amatpersonu uzmanību. Interesantākais bija tas, ka pēc kapeņu izpētīšanas, kad tika saņemta vēstule, izrādījās, ka kapenes nesenā pagātnē ir atvērtas vismaz vienu reizi. Ar to pietiktu, lai tur nogādātu Emanuelas mirstīgās atliekas. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: