Vatikāna noslēpumi: 15 gadu vecās Emanuelas Orlandi pazušanaEmanuela Orlandi Foto: EPA/Scanpix

TVNET

TVNET

2021. gada 3. maijs 00:00

4

1983. gadā Vatikānā pazuda 15 gadus vecā Emanuela Orlandi. Kopš tā laika šo dīvaino mistēriju ieskauj viss, sākot no mafijas un beidzot ar Vatikāna pedofilu loku. 

Vatikāna amatpersonas meita Emanuela Orlandi pazuda 1983. gada 22. jūnijā un pēdējo reizi tika redzēta īsi pēc mūzikas stundas Romā. Amatieru izmeklētāji meitenes pazušanu sasaistījuši gan ar mafiju un katoļu baznīcas noslēpumiem, gan turku fašistu grupējumu. Lai arī šī mistērija joprojām nav atrisināta un Orlandi līķis nav atrasts, pateicoties jauniem pierādījumiem, šī lieta nesen pievērsusi sev svaigu uzmanību, rakstīts vietnē “All That Is Interesting”.

2018. gadā Vatikānā tika atrasti noslēpumaini kauli, kas tika uzskatīti par Orlandi mirstīgajām atliekām. Tas bija pirmais svaigais pavediens 35 gadu laikā, tomēr izmeklētāju cerības ātri vien tika apslāpētas, jo aizdomas neapstiprinājās. 

Mūsdienās Emanuelas Orlandi pazušana joprojām nav pietuvojusies atrisinājumam, paliekot par vienu no Vatikāna mistērijām. 

Emanuelas Orlandi pazušana 

“Mēs domājām, ka esam drošākajā vietā pasaulē,” par uzaugšanu Vatikānā atcerējās Emanuelas Orlandi brālis Pjetro. Lai arī viņi dzīvoja mazā un ciešā komūnā, kur viņu tēvs bija ietekmīga amatpersona, 1983. gada 22. jūnijā izrādījās, ka viņu mājas ir tālu no tā, ko mēs uzskatām par drošību. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: