Oriģinālais šķiņķis tiek iegūts kaltēs, kurām ir metru biezas akmens sienas. Šī unikālā Njeguši šķiņķa gatavošanas procesā, kas ilgst 15 dienas, ir nepieciešama īpaša sāls no piekrastes pilsētas Ulciņas un dižskābardis, lai gaļu kūpinātu uz nelielas uguns dienas laikā un pēc tam žāvēta naktī. 15. sālīšanas dienā gaļu nomazgā un pēc tam saspiež ar ūdens pilnām mucām.

Melnkalnes skaistā pilsēta Tivata apbur ar savu grezno promenādi, gleznainiem piekrastes skatiem un jahtu piestātni. Šeit ir izcils restorānu piedāvājums, plašas iepirkšanās un izklaides iespējas apvienojumā ar kultūrvēsturisko objektu daudzveidību padara šo pilsētu par pieprasītu un iekārojamu atvaļinājumu galamērķi. Lido no Rīgas uz Tivatu ar airBaltic vai izmanto tūroperatoru Novatours, Coral Travel un Join Up! ceļojumu piedāvājumus.

2023. gada vasaras sezonā lidosta “Rīga” piedāvā savienojumus ar vairāk nekā 100 tiešo regulāro un čartera lidojumu galamērķiem. Regulārus lidojumus no Rīgas nodrošina aviokompānijas airBaltic, AEGEAN, Finnair, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, Transavia, Turkish Airlines, Uzbekistan Airways un Wizz Air. Lidostas “Rīga” galamērķu karte pieejama šeit. Izvēlies kādu no šiem galamērķiem no lidostas “Rīga”:

  • Albānija – Tirāna – ITAKA
  • Bulgārija – Burgasa – airBaltic, Novatours, Tez Tour
  • Horvātija – Dubrovnika, Rijeka, Splita – airBaltic
  • Serbija – Belgrada – airBaltic
  • Rumānija – Bukareste – airBaltic
  • Melnkalne – Tivata – airBaltic, Novatours, Coral Travel un Join Up!

Raksts tapis sadarbībā ar lidostu “Rīga”.

Raksti par tēmu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: