Sieviete panikā iesūc putekļusūcējā indīgu čūsku

TVNET

TVNET

2023. gada 8. maijs 09:00

2

Foto: Ekrānuzņēmums no “Facebook” video

Lielākā daļa no mums noteikti reiz ir putekļusūcējā iesūkuši kādu mušu vai sliktākajā gadījumā zirnekli, tomēr šai sievietei putekļusūcēja gūstā izdevās nejauši notvert ko brangāku un baisāku – indīgu čūsku.

Izsaukumu no ģimenes pāra Kvīnslendā, Austrālijā saņēma čūsku ķērājs Drū Godfrijs.

“Tikko kā tu iedomājies, ka savā darbā esi redzējis visu, kāds tev piezvana un paziņo, ka sieva putekļusūcējā iesūkusi čūsku,” Godfrijs rakstīja sociālajā tīklā “Facebook”.

Tiesa, ģimenes pāris jau bija zvanījis čūsku ķērājam iepriekš, sakot, ka savā mājā pamanījuši čūsku. Tomēr notikumi ātri vien attīstījās.

“Viņš ātri pārzvanīja, sakot, lai neuztraucos, jo sieva čūsku iesūkusi. Es paskaidroju, ka tā ir aizsargājama čūsku suga, tāpēc būtu nežēlīgi un nelegāli to tur atstāt. Viņi mani saprata un nopriecājās, ka mēs aizbrauksim pie viņiem,” izdevumam “Newsweek” stāstīja Godfrijs.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=317&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsnakecatcherherveybay%2Fvideos%2F536968775310200%2F&show_text=false&width=560&t=0

Kad Godfrijs ieradās notikuma vietā, putekļusūcējs atradās uz lieveņa. Ap tā caurules galu bija aptīts plastmasas maisiņš, lai čūska no sprosta neizbēgtu.

Sociālajā tīklā “Facebook” publicētajā video redzams, kā Godfrijs uzmanīgi atver putekļusūcēju un izņem no tā putekļu maisiņu.

“Es atvēru maisiņu, kur nonāk putekļi, un tur tā bija,” teica Godfrijs.

Sieviete putekļusūcējā bija iesūkusi apdraudētu un indīgu Demansia psammophis sugas čūskulēnu. Šīs čūskas var sasniegt metra garumu un ir ļoti žiperīgas. To inde nav bīstama cilvēkam.

Pēc čūskas atbrīvošanas no putekļusūcēja Godfrijs to ielika kastē un palaida savvaļā – tālu no cilvēku mājām.

2

Raksti par tēmu

Atklājumi 1 Noskaties, kā pūču mātīte šņakā iekšā brangu čūsku Vēsture 3 Kā mācītājs reiz centās nogalināt savu sievu ar klaburčūsku Atklājumi Ap roku naktī aptinusies čūska. Dažiem ļauns murgs, šim zēnam – realitāte

https://e1103c54eec519e36589a90bee11f2af.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Tēmas

Ieteiktie raksti

Satura mārketings

SATURA MĀRKETINGS Kā izvēlēties veļas mašīnu un žāvētāju un vai ir vērts tajās investēt? SATURA MĀRKETINGS Ko autoplači mēdz noklusēt? Kā nenopirkt “kaķi maisā”

Redaktors iesaka

Klimats Vjetnamas klimata eksperti valstij pareģo drūmu nākotni Klik “Man nepatīk pirmdienas”. Sandjego skolas šāvējas dīvainais motīvs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: