Pazaudēt jumtu septiņu kilometru augstumā: Aloha reissFoto: Wikimedia Commons

TVNET

TVNET

2022. gada 28. maijs 00:00

1988. gada 28. aprīlī kompānijas “Aloha Airlines” lidmašīnas “Boeing 737” pasažieri vairāk nekā septiņu kilometru augstumā ieskatījās acīs nāvei, kad pēkšņi lidmašīnai tika norauts jumts. Trīspadsmit šausmu pilnas minūtes, tomēr bojā gājušais tikai viens – stjuarte, kuru aprija debesis.

Jumta atlūzas skāra lidmašīnas spārnus, dzinējus un asti. Gaiss ar varenu spēku atstāja kabīni, aizraujot debesīs visu, kas nebija piestiprināts, arī gaisu no piesprādzēto pasažieru plaušām. Sprādziens un dekompresija bija tik spēcīga, ka daudzi pasažieri domāja, ka lidmašīna gaisā ir pilnībā sadalījusies.

Pēc dažām sekundēm, lai cik brīnumaini tas liktos, izrādījās, ka lidmašīna joprojām lido. Daļa jumta un sienu bija pazudušas, pilnībā atsedzot sešas sēdvietu rindas un tajās esošos pasažierus. Viņus no aizraušanas saltajās debesīs sargāja vien drošības jostas.

https://experience-eu.piano.io/checkout/offer/show?displayMode=inline&containerSelector=.ylo%3Aempty&templateId=OTWYIIECUDW2&offerId=OFDA1L3L8VML&formNameByTermId=%7B%7D&showCloseButton=false&checkoutFlowId=CF9ISWQX6ABL&experienceId=EXQF8LMN45C3&widget=offer&iframeId=offer-2-lWPH5&url=https%3A%2F%2Fklik.tvnet.lv%2F7531518%2Fpazaudet-jumtu-septinu-kilometru-augstuma-aloha-reiss&parentDualScreenLeft=-8&parentDualScreenTop=-8&parentWidth=1366&parentHeight=643&parentOuterHeight=744&lang=lv_LV&aid=tvJwkAWOpe&pianoIdUrl=https%3A%2F%2Fid-eu.piano.io%2Fid%2F&userProvider=piano_id&userToken=&customCookies=%7B%7D&hasLoginRequiredCallback=true&initMode=context&width=648&_qh=bc395359a1

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: